اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم  و ارائه خدمات جانبی توسط اسپاد سازه.

اسپاد سازه طراح و سازنده ی انواع اسپیس فریم باکیفیت ، با قبول مسئولیت و تعهد کاری و عملیاتی و با بهره گیری از متریال باکیفیت دنیا ( استفاده از لوله های باقدرت بالا – فلزات باکیفیت برای تهیه اتصال اسپیس و پیچ و مهره های قوی برای اتصال دادن اسپیس ها ) به تولید این محصول ارزشمند سازه ای پرداخته و با درک احساس نیاز در این اجاره اسپیس فریم پرداخته است. اسپاد سازه با تولید انبوه اسپیس به این توانایی رسیده است که اسپیس فریم های تولیدی اش ر با حداقل قیمت به مشتریان خود ارائه دهد. البته لازم به ذکر است که بدلیل سبک بودن سازه های ساخته شده از اسپیس فریم این محصول اکنون جذابیت و جایگاهی ویژه در میان طراحان و سازندگان غرفه های نمایشگاهی و سالن های همایش پیداکرده است.

معمولا اسپیس فریم های اجاره ای در طراحی و غرفه بندی نمایشگاه های فصلی کاربرد فراوانی دارد . اسپاد سازه با سابقه ای طولانی در برگزاری نمایشگاه ها و غرفه بندی نمایشگاه ها شما را تا رسیدن به نتیجه ی دلخواهتان یاری میکند .

برای اطلاع از رزومه ی عملیاتی غرفه ها و نمایشگاه ، اطلاع از قیمت اسپیس فریم ، اجاره اسپیس فریم و جهت بهره مندی از مشاوره رایگان تماس بگیرید . یوسفی 09122400384

خدمات متعهدانه ی شرکت اسپاد سازه بعنوان یک شرکت تولید کننده و توزیع کننده ی اسپاد سازه برای دسترسی شما به بالاترین بهره وری با مناسبترین قیمت برای افرادی که دنبال یک خدمت بی نقص ، بدون دغدغه میگردند.

 

اسپیس فریم

کرو - اسپیس منحنی

اسپیس

غرفه سازی

قاب بنر