سالن کنسرت

سالن کنسرت

سالن کنسرت و اجرای سالن کنسرت در فضای باز

سالن کنسرت جزو مواردیست که بدلیل حجم هیجان موجود در فضای موجود در کنسرت مستلزم استحکام بالاست. اسپاد سازه با تخصص و تبحری فوق العاده در ساخت سالن کنسرت و اجرای سن سالن و محوطه ی سالن به اجرای بینظیر شما و شبی به یاد ماندنی برای هموطنان عزیزمان کمک میکند.

اکیپ اجرایی اسپاد سازه مجری و متخصص ساخت , طراحی و اجرای انواع سالن های کنسرت با در نظر گرفتن شرایط منطقه ی مورد نظر شما ابتدای کار یعنی تولید متریال اولیه تا انتهای کار یعنی ساخت کامل پروژه همراه شماست و آنچه از تصورات ذهنی شما برای یک سالن کنسرت ایده آل در ذهن شماست را به تصویر میکشد . اسپاد سازه با بهره گیری از مهندسین و مشاورینی زبده و گرانقدر به اجرای بی نقص سالن اجرای کنسرت شما می اندیشد و در طراحی سالنی بی نظیر و بی نقص از تجربیات ارزشمند خود بطور کامل استفاده نموده و با رعایت استانداردهای مشتری مداری و اصل ارائه ی خدمت بی نقص شما عزیزان را همراهی مینماید.

از شما دعوت میکنیم به تصاویر تعدادی از کارهای گروه اسپاد سازه توجه فرمایید. باشد که قدردان حضور شما باشیم و برای کسب اطلاعات کامل در مورد چگونگی ساخت و اطلاع از سابقه ی کاملتری از کار تماس بگیرید. 09122400384 یوسفی

خدمات متعهدانه ی شرکت اسپاد سازه بعنوان یک شرکت تولید کننده و توزیع کننده ی اسپاد سازه برای دسترسی شما به بالاترین بهره وری با مناسبترین قیمت برای افرادی که دنبال یک خدمت بی نقص ، بدون دغدغه میگردند.

 

اسپیس فریم

کرو - اسپیس منحنی

اسپیس

غرفه سازی

قاب بنر