سخن مدیر عامل

  • 22 فروردين 1393

شرکت اسپاد سازه بعد از تحولات کاری بسیار زیاد ، تجارب زیاد در عرصه های مختلف صنعتی و هدف خدمت جهت پیشبرد اهداف جامعه در سال ... کار خود را آغاز کرد . با تلاش بسیار و با استعانت خداوند اکنون در کارخانه ی در آبی خود به ساخت سازه های با کیفیت اسپیس سازه ، اتصال اسپیس و کرو با قدرت تحمل زیاد رسیده است. این شرکت علاوه بر تولیدات معروف خود اکنون به ارائه ی خدماتی از قبیل ساخت سالن کنسرت ، استیج ، استند ، خدمات غرفه سازی ، سازه های نمایشگاهی و سالن های همایش در فضای باز نیز پرداخته است که برگی مختصر از رزومه ی درخشان شرکت در قسمت درباره ما به نگارش در آمده است.

و اما گپ مدیر عامل شرکت اسپاد سازه  ، اکبر یوسفی ؛

عمران و  آبادی سرزمین یک آرزو و هدف متعالی برای ساکنان آن محسوب می شود و من به عنوان یک ایرانی مسلمان همواره این دغدغه را داشته و دارم که ایران را آبادتر ، زیباتر و شادتر ببینم.  وقتی کار خودرا آغاز کردم یک نفر بودم ، کم کم با لطف خداوند به گسترش کار خود پرداختم و اکنون برای من اسپاد سازه یک خانواده است که اعضای آن را بسیار دوست میدارم . از نظر من تولید یک باور خدا گونه است ، این باعث شده که به پروسه تولید و خدمات به چشم یک عبادت نگاه کنم ، عبادتی که برگرفته از اعتقاد من به الوهیت مقدس خداوندست . من با این باور هر صبح کار خود را آغاز میکنم ، بنظرم مدیریت یک هنر عبادی است ، من به این هنر نگاهی رهبر گونه دارم و این باعث میشود روزهایی همراه دیگر اعضای خانواده اسپاد سازه لباس کار پوشیده و به انجام موفق و درست هدف مشترکمان کمک کنم.

عمیقا اعتقاد دارم که تلاش و تعصبم بعنوان یک ایرانی در تولید باکیفیت باعث  استقلال و استغناء از بیگانگان و دشمنان این مرز و بوم شده و به آبادانی ایرانم رونق میبخشد.

اگر چه معتقدم که رهبری درست یک مجموعه در موفقیت آن اثری والا دارد ولی در نظرم در تولید  علاوه بر مدیریت قوی ، در راستای کسب موفقیت چند عامل مهم دیگر نیز وجود دارد:

1-      کیفیت و استفاده از بهترین مواد و مصالح

2-      سرعت بالا

3-      هزینه معقول

4-      بکارگیری استانداردهای روز.

و این باعث میشود که گاهی برای دست یافتن به بهترین فرمول اجرایی زمان زیادی را سپری کنم.

امروزه مدیران در دنیا نقش کارگردانان را دارند که نبض و هدایت کار را در دست میگیرند. من بعنوان رهبر مجموعه با سپاس از خداوندم معتقدم که تبحر و تخصص بهمراه اراده گامی بلند در موفقیت اسپاد سازه برداشت و  باور خداگونه ی عبادی ام را در این آیه خلاصه میکنم

* و اِنُّ لَیسِِ لِلاِنسانَ الی ما سَعی *

واینکه برای آدمی جز آنچه به کوشش خود کرده است نیست

باشد که در راه خداوند پایدار بمانیم

اکبر یوسفی - زمستان 92

 

خدمات متعهدانه ی شرکت اسپاد سازه بعنوان یک شرکت تولید کننده و توزیع کننده ی اسپاد سازه برای دسترسی شما به بالاترین بهره وری با مناسبترین قیمت برای افرادی که دنبال یک خدمت بی نقص ، بدون دغدغه میگردند.

 

اسپیس فریم

کرو - اسپیس منحنی

اسپیس

غرفه سازی

قاب بنر