غرفه سازی به تعریف اسپاد سازه

  • 08 فروردين 1393
  • نوشته شده توسط 

از نظر اسپادسازه غرفه سازی نمایشگاهی هنری علمی است که میتواند جلوه گاه نمایش یک دوره ی کوتاه مدت از حرفه و هنر فروشندگان مختلف باشد .در واقع غرفه نمایشگاهی ابزار قدرتمندی است، زائیده برنامه ریزی دقیق شرکت کننده و ایده خلاق طراح که به منزله ویترینی است برای نمایش انواع فعالیتها و تکنیک های فروش. به کلامی دیگر،غرفه نمایشگاهی یک تصویر چند بعدی از پیام های بازاریابی و فروش است.در واقع عمر غرفه یک هفته است و نتیجه ی آن تا سالها باقیست!

از نظر اسپاد سازه غرفه مجموعه ای از سازه های فیزیکی نیست بلکه واسطه بازاریابی یکپارچه ایست که از ویژگی های فیزیکی خود برای ایجاد فرصتهای فروش محصولات و خدمات استفاده میکند. غرفه تصویر روشنی از شرکت کننده است برای دامنه وسیعی از مخاطبان!

اسپاد سازه با تخصصی ویژه در

  • محاسبه های علمی و عملی سازه ی نمایشگاهی که از اسپیس فریم های تولیدی اسپاد سازه با کیفیت بالا ، اتصالات اسپیس و اسپیس کرو
  • طراحی تخصصی و ویژه ی غرفه ها با توجه به ابعاد و مساحت زمین و درنظر گرفتن جو وآب و هوای منطقه
  • اجرای کامل پروژه از ابتدا تا انتها با استفاده از اسپیس های تولیدی شرکت اسپاد سازه که  با تکنولوژی و کیفیتی متفاوت به تولید آن اقدام کرده است به انجام غرفه سازی میپرددازد.

اسپاد سازه با در نظر گرفتن اهمیت ماندگاری غرفه در اذهان بازدیدکنندگان به غرفه سازی بعنوان معیاری با ارزش برای تعیین موفقیت کارفرما می اندیشد. در نتیجه میداند که بسیاری از شرکتها به دنبال افزودن تعداد بازدیدکنندگانی هستند که غرفه آنها را به خاطر بسپارند. تعداد بازدیدکنندگانی که غرفه را می بینند و بعد از نمایشگاه نام شرکت، محصولاتش یا هر دو را به خاطر می سپارند، ماندگاری در ذهن را اندازه گیری می کند . اینها همه و همه باعث اهمیت رعایت ریزه کاری های مربوط به غرفه سازی شده است.

به نظر اسپاد سازه ماندگاری در ذهن تا آنجا ارزشمند است که تاثیر غرفه را از دامنه نمایشگاه فراتر می برد. این امر به نوبه خود در تاثیر بر تصمیم گیری برای خرید کمک می کند و آگاهی از محصول و شرکت را در مدتی طولانی تر موجب می شود.

اسپاد سازه در زمینه غرفه سازی تجربه های حرفه ای دارد که شما را در این را  همراهی میکند . تماس بگیرید . 09122400384 یوسفی

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)