درباره ما

تکنولوژی جدید

استفاده ی به روز از تکنیک ها و تاکتیک های تولید اسپیس فریم در کارخانه ی بزرگ اسپاد سازه باعث افزایش کیفیت اسپیس فریم های تولیدی اسپاد سازه شده است .

مهارت بالای کارکنان

برخی از کارکنان ما بیش از 10 سال است که با تیم اسپاد سازه همراه هستند ، این یعنی یک محیط مستعد رشد و دوستانه و از طرفی وجود تیمی زبده و کار بلد

مواد اولیه ی عالی

به کار بردن مواد عالی اولیه از جمله لوله های خاص و با کیفیت با هدف ارتقای کیفیت محصول نهایی . هدف ما ارائه ی محصولی است که شما بازهم به ما زنگ بزنید .

محیط دوستانه

درک متقابل اعضای کارگاه ، درک درست نیاز مشتریان ، حس همدلی و هم نوع دوستی و علاقه ی زیاد به رشد دسته ی حمعی باعث ایجاد محیطی کارگاهی ولی دوستانه شده است

تولید بالا ، کیفیت ثابت

اینکه ما 24 ساعته در برخی از ماه های سال به تولید اسپیس مشغولیم و کیفیت ثابتی داریم بیانگر تیم قوی و مواد اولیه ی عالیست .

کاربردی برای صنایع متفاوت

کاملا بستگی دارد قرار است سازه ی شما چه کمکی به شما بکند . اسپیس فریم های اسپاد سازه برای تمامی صنایع کاربردی است.

امکان چند بار استفاده از یک محصول

کیفیت محصولات ما در اسپاد سازه باعث شده که محصولاتمان با اطمینان تمام بارها توسط مصرف کنندگان به کار گرفته شوند .

ما حقیقی هستیم !

اسپاد سازه با در اختیار داشتن کارخانه به مساحت 2000 متر اختصاص داده شده به تولید اسپیس فریم ، بست اتصال و مجهز به خط آبکاری گالوانیزه آمادگی دارد تا با تولید و فروش اسپیس فریم در ابعاد و رنگهای مختلف و قدرت تولید بالا در حداقل زمان ممکن نسبت به تامین سفارشات کلیه همکاران و مشتریان در متراژ بالا اقدام نماید.

در ساخت اسپیس فریم های تولیدی توسط اسپاد سازه از جوشco2سیم مسوار 5.2 ایروف و لوله تولیدی کارخانه پروفیل ساوه که در نوع خود بهترین استفاده می شود.

اسپاد سازه برای پوشش سقف و دیواره و جدا کننده غرفه های سالن های دائمی ساخته شده با سازه اسپیس فریم برای اولین بار در ایران از ورق های فلزی در رنگ های مختلف استفاده نمود .

شرکت اسپاد سازه بعد از تحولات کاری بسیار زیاد ، تجارب زیاد در عرصه های مختلف صنعتی و هدف خدمت جهت پیشبرد اهداف جامعه در سال … کار خود را آغاز کرد . با تلاش بسیار و با استعانت خداوند اکنون در کارخانه ی در آبی خود به ساخت سازه های با کیفیت اسپیس سازه ، اتصال اسپیس و کرو با قدرت تحمل زیاد رسیده است. این شرکت علاوه بر تولیدات معروف خود اکنون به ارائه ی خدماتی از قبیل ساخت سالن کنسرت ، استیج ، استند ، خدمات غرفه سازی ، سازه های نمایشگاهی و سالن های همایش در فضای باز نیز پرداخته است که برگی مختصر از رزومه ی درخشان شرکت در قسمت درباره ما به نگارش در آمده است.

و اما گپ مدیر عامل شرکت اسپاد سازه ، اکبر یوسفی ؛

عمران و آبادی سرزمین یک آرزو و هدف متعالی برای ساکنان آن محسوب می شود و من به عنوان یک ایرانی مسلمان همواره این دغدغه را داشته و دارم که ایران را آبادتر ، زیباتر و شادتر ببینم. وقتی کار خودرا آغاز کردم یک نفر بودم ، کم کم با لطف خداوند به گسترش کار خود پرداختم و اکنون برای من اسپاد سازه یک خانواده است که اعضای آن را بسیار دوست میدارم . از نظر من تولید یک باور خدا گونه است ، این باعث شده که به پروسه تولید و خدمات به چشم یک عبادت نگاه کنم ، عبادتی که برگرفته از اعتقاد من به الوهیت مقدس خداوندست . من با این باور هر صبح کار خود را آغاز میکنم ، بنظرم مدیریت یک هنر عبادی است ، من به این هنر نگاهی رهبر گونه دارم و این باعث میشود روزهایی همراه دیگر اعضای خانواده اسپاد سازه لباس کار پوشیده و به انجام موفق و درست هدف مشترکمان کمک کنم.

عمیقا اعتقاد دارم که تلاش و تعصبم بعنوان یک ایرانی در تولید باکیفیت باعث استقلال و استغناء از بیگانگان و دشمنان این مرز و بوم شده و به آبادانی ایرانم رونق میبخشد.

اگر چه معتقدم که رهبری درست یک مجموعه در موفقیت آن اثری والا دارد ولی در نظرم در تولید علاوه بر مدیریت قوی ، در راستای کسب موفقیت چند عامل مهم دیگر نیز وجود دارد:

1- کیفیت و استفاده از بهترین مواد و مصالح

2- سرعت بالا

3- هزینه معقول

4- بکارگیری استانداردهای روز.

و این باعث میشود که گاهی برای دست یافتن به بهترین فرمول اجرایی زمان زیادی را سپری کنم.

امروزه مدیران در دنیا نقش کارگردانان را دارند که نبض و هدایت کار را در دست میگیرند. من بعنوان رهبر مجموعه با سپاس از خداوندم معتقدم که تبحر و تخصص بهمراه اراده گامی بلند در موفقیت اسپاد سازه برداشت و باور خداگونه ی عبادی ام را در این آیه خلاصه میکنم

* و اِنُّ لَیسِِ لِلاِنسانَ الی ما سَعی *

واینکه برای آدمی جز آنچه به کوشش خود کرده است نیست

باشد که در راه خداوند پایدار بمانیم

اکبر یوسفی – زمستان 92

سخن مدیر عامل

0+
متر اسپیس فریم
0
مشتری دائمی
0+
پروژه ی اجرایی
0
سال تجربه ی تولید