خدمات اسپاد سازه

غرفه داخل سالن و غرفه بندی در داخل سالن نمایشگاه با استفاده از تکنولوژی های خاص استفاده شده در اسپیس فریم , فریم های نمایشگاهی ، اسپیس کرو و اتصال اسپیس امنیت ، کیفیت و آرامش را به شما ارائه میدهد. 

اسپاد سازه با بهره مندی و باور اینکه غرفه بندی یک هنر است و اثر یک هفته غرفه ی نمایشگاهی تا مدتها باقیست و بهره مندی از خدمات کامل مواد اولیه باکیفیت بعنوان یک تولید کننده موفق به غرفه سازی اقدام کرده است .

اجرای غرفه در فضای باز با گروه اجرایی و تخصصی اسپاد سازه در کنار سالن ها و غرفه های نمایشگاهی جزو مواردی است که تقریبا همه ی ما با آنها روبه رو شده ایم . این غرفه ها علاوه بر استفاده ی نمایشگاهی برای تکیه ها ، هیات مذهبی ، به عنوان سقف های موقت برای استیج ها و … هم کاربرد فراوانی دارد .

سالن کنسرت جزو مواردیست که بدلیل حجم هیجان موجود در فضای موجود در کنسرت مستلزم استحکام بالاست. اسپاد سازه با تخصص و تبحری فوق العاده در ساخت سالن کنسرت و اجرای سن سالن و محوطه ی سالن به اجرای بینظیر شما و شبی به یاد ماندنی برای هموطنان عزیزمان کمک میکند.

استفاده از تکنیک های سوله سازی و سالن سازی در فضای باز با استفاده از اسپیس فریم این روزها باعث رونق گرفتن و برگزاری نمایشگاه های مختلف و مراسم مختلف –در شهرها و نقاط مختلف ایران است . این مراسم – از نمایشگاه های بهاره گرفته تا نمایش های موقتی مثل جشن های ماه رمضان – به کمک سالن های اسپیس فریم در فضای باز – که تلفیقی از مهندسی ، ذوق ، دکوراسیون و سرعت عمل است – آماده و به رونق بخشیدن لحظات شما می پردازد .

سالن های ساخته شده ی کوچک و بزرگ به کمک اسپیس فریم از سازه های بسیار با اهمیت و پر استفاده ی امروزیست که در خیلی از صنایع و خدمات بازرگانی ارزش والایی دارد

طاق نصرت در اسپاد سازه با استفاده از اسپیس کرو و اسپیس فریم ساخته میشود . این سازه های زیبا که معمولا در مراسم خاصی از جشنها و مهمانی ها نصب و استفاده میگردد با کیفیتی بالا و استحکام و ماندگاری طولانی به عرصه ی ظهور در می آید .

فروش انواع اسپیس فریم در شکل های مختلف و طول های مختلف با کیفیت عالی

اسپاد سازه با در نظر گرفتن اینکه بنر يكي از مناسب ترين گزينه ها براي  تبلیغات و معرفی خدمات در فضاي هاي كوچك است و نصب درست آن و استفاد ه از قاب مناسب آن علاوه بر ماندگاری و صرفه ی اقتصادی ،  مي توانداثر گذاری طولانی مدتی را بر روی مخاطبان شما داشته باشد به طراحی ، ساخت و اجرای انواع قاب برای بنر اقدام کرده است.

طراخی ، ساخت و اجرای یک پروژه کامل و ماندگار با استحکام بالا در اسپادسازه. محاسبه ی مهندسی سازه ی اسپیس با نگاه تخصصی به وضعیت آب و هوا ، شرایط زمانی و درک اهمیت سقف پارکینگ از جمله مواردی است که در اسپاد سازه بصورت تخصصی بررسی میگردد.

اسپاد سازه با اطمینان از کیفیت اسپیس فریم ، اسپیس کرو و اتصالات اسپیس تولیدی خود و اطمینان از کار پرسنل مجرب خود در بخش ساخت به اجرای بی نقص یک سایبان ماندگار و باکیفیت در حیاط شما ، باغ شما و … میپردازد . 

طراحی ساخت و اجرای سوله ( سوله سازی ) از علومی است که حساسیت خاص خود را دارد. یک سوله با توجه به ابعاد خود و اینکه باید تحمل بدی وضعیت آب و هوا ( شرایط متفاوت آب و هوایی ) را داشته باشد در اسپاد سازه با بررسی بحث های تکنیکال و مهندسی  بر اساس محاسبات فنی خاص طراحی و ساخته می ‌شود.

اسپاد سازه طراح و سازنده ی انواع اسپیس فریم باکیفیت ، با قبول مسئولیت و تعهد کاری و عملیاتی و با بهره گیری از متریال باکیفیت دنیا ( استفاده از لوله های باقدرت بالا – فلزات باکیفیت برای تهیه اتصال اسپیس و پیچ و مهره های قوی برای اتصال دادن اسپیس ها ) به تولید این محصول ارزشمند سازه ای پرداخته و با درک احساس نیاز در این اجاره اسپیس فریم پرداخته است. اسپاد سازه با تولید انبوه اسپیس به این توانایی رسیده است که اسپیس فریم های تولیدی اش ر با حداقل قیمت به مشتریان خود ارائه دهد.

طراحی ساخت و اجرای سوله ( سوله سازی ) از علومی است که حساسیت خاص خود را دارد. یک سوله با توجه به ابعاد خود و اینکه باید تحمل بدی وضعیت آب و هوا ( شرایط متفاوت آب و هوایی ) را داشته باشد در اسپاد سازه با بررسی بحث های تکنیکال و مهندسی  بر اساس محاسبات فنی خاص طراحی و ساخته می ‌شود.

ساخت استیج در سال های گوناگون به کمک اسپیس فریم رشد فراوانی کرده است . استفاده از استیج در مراسم های متفاوت از قبیل جشن ها ، مهمانی ها ، شادی ها به سرعت می تواند به چیدمان و زیبایی مراسم شما کمک کند.