سوله سازی با اسپیس فریم

طراحی ساخت و اجرای سوله ( سوله سازی ) از علومی است که حساسیت خاص خود را دارد. یک سوله با توجه به ابعاد خود و اینکه باید تحمل بدی وضعیت آب و هوا ( شرایط متفاوت آب و هوایی ) را داشته باشد در اسپاد سازه با بررسی بحث های تکنیکال و مهندسی  بر اساس محاسبات فنی خاص طراحی و ساخته می ‌شود.

این سازه فلزی  در کارخانه‌ها، اسکلت ساختمان، انبارها، مرغداری‌ها، آشیانه‌های هواپیما، تعمیرگاه‌ها، فروشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی که با قاب‌هایی با دهانه یزرگ نیاز است استفاده می‌شود. اسپاد سازه  بدلیل بزرگ بودن ابعاد تیرها و ستون‌ها ، اهمیت سوله و سوله سازی از فنون و تکنیک های خاصی استفاده کرده و سازه ای ماندگار و مقاوم را به شما ارائه میدهد. نمونه های کاری و ماندگار سوله ها در جا جای ایران عزیز نمادی ارزشمند از اسپاد سازه را به یادگار قرار داده است.

اسپاد سازه با علم بر اینکه طراحي سوله کاريست تخصصی ، بسيار دقيق و فاکتورهاي مهمی در طراحي دخيل هستند که بي­توجهی به آنها مي­تواند هم هزينه­گزافي را به سازنده تحميل کند که صرفه­اقتصادي را زير سوال مي­برد و هم ممکن است نتيجه­معکوس داده و استحکام و پايداری سازه را تضعيف نمايد وموجب ایجاد حوادث جبران ناپذیر گردد به سوله سازی میپردازد و با اطمینان کافی از علم و تجربه ی خود در این امر شما را در انجام کارهایش همراهی میسازد.

اسپاد سازه با استفاده از متریال عالی ، باکیفیت و بینظیر ، با بهره گیری از تکنولوژی روز و درنظرگرفتن مسئولیت ساخت سازه به ارائه ی خدمت پرداخته و در این راه برای جلب رضایت شما از هیچ کوششی دست نخواهد کشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید . 09122400384 یوسفی