سالن کنسرت با اسپیس فریم

سالن کنسرت جزو مواردیست که بدلیل حجم هیجان موجود در فضای موجود در کنسرت مستلزم استحکام بالاست. به کار بردن تکنیک های ساخت سازه با اسپیس فریم از مواردی است که باید هنگام ساخت سازه هایی با کاربری کنسرت حتما رعایت شود . متاسفانه مشاهده کرده ایم که تجربه ی ناکافی برخی از همکاران مان این شب شیرین را به خاطره ای تلخ مبدل کرده است .

اسپاد سازه با تخصص و تبحری فوق العاده در ساخت سالن کنسرت و اجرای سن سالن و محوطه ی سالن به اجرای بینظیر شما و شبی به یاد ماندنی برای هموطنان عزیزمان کمک میکند.

اکیپ اجرایی اسپاد سازه مجری و متخصص ساخت , طراحی و اجرای انواع سالن های کنسرت با در نظر گرفتن شرایط منطقه ی مورد نظر شما ابتدای کار یعنی تولید متریال اولیه تا انتهای کار یعنی ساخت کامل پروژه همراه شماست و آنچه از تصورات ذهنی شما برای یک سالن کنسرت ایده آل در ذهن شماست را به تصویر میکشد . اسپاد سازه با بهره گیری از مهندسین و مشاورینی زبده و گرانقدر به اجرای بی نقص سالن اجرای کنسرت شما می اندیشد و در طراحی سالنی بی نظیر و بی نقص از تجربیات ارزشمند خود بطور کامل استفاده نموده و با رعایت استانداردهای مشتری مداری و اصل ارائه ی خدمت بی نقص شما عزیزان را همراهی مینماید.

از شما دعوت میکنیم به تصاویر تعدادی از کارهای گروه اسپاد سازه توجه فرمایید. باشد که قدردان حضور شما باشیم و برای کسب اطلاعات کامل در مورد چگونگی ساخت و اطلاع از سابقه ی کاملتری از کار تماس بگیرید. 09122400384 یوسفی