غرفه پارتیشن با اسپیس فریم

گروه اجرایی اسپاد سازه متخصص در طراحی و اجرای غرفه بندی و پارتیشن .

اسپاد سازه با بهره مندی و باور اینکه غرفه بندی یک هنر است و اثر یک هفته غرفه ی نمایشگاهی تا مدتها باقیست و بهره مندی از خدمات کامل مواد اولیه باکیفیت بعنوان یک تولید کننده موفق به غرفه سازی اقدام کرده است .

غرفه های نمایشـگاهی اجـرا شده توسـط سـازه های اسپاد سازه جلوه ای کاملا متفاوت داشته و در زمان بسیار کوتاه قابل برپا شدن می باشند . نصب غرفه ها با توجه به تخصص گروه اجرایی اسپاد سازه بسیارسریع و آسان میباشد . استفاده از اسپیس در طراحی و ساخت غرفه ها علاوه بر اینها به دلیل وزن و حجم بسیار کم حمل آنها به نقاط مختلف آسان و مقرون به صرفه می باشد .

غرفه های نمایشگاهی، بازار روز و نمایشگاه های موقت یا دائم از جمله کاربردهای عمده این سیستم ساختمانی است. نصب سریع و آسان، وزن کم، عدم محدودیت در ابعاد، شکل ظاهری و مشخصات و با قابلیت اجرای هرگونه پوشش داخلی یا خارجی، از مزایای این کاربری است.

البته غرفه سازی (Boods) که امروزه به عنوان یک تخصص کاملا حرفه ای ، یک هنر و یک صنعت کاملا علمی در دنیاشناخته شده است و اسپاد سازه با شناخت این تخصص حرفه ای  به افزایش بهره وری در تجارت و کسب و کار می اندیشد. باوجود اینکه اهمیت و کاربرد زیبایی بصری در روحیه ، کار ، تجارت و… برکسی پوشیده نیست و نمی توان روند رو به رشد این حرفه را نادیده گرفت..نمیتوانیم از جنبه های فنی – مهندسی آن چشم بپوشیم و باید همه جانبه به رعایت اصول علمی و  عملی صنعت غرفه سازی پرداخت .  جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید . 09122400384 یوسفی